Ideiglenes felvételi jegyzék

Rangsor szerint

Névsor szerint

Gimnázium Szakiskola Gimnázium Szakiskola

01. gimnáziumi névsor

rangsor

név

iskola

1. Nemes Réka Csányi Zrínyi Zgrót
2. Berecz Dániel Csányi Zrínyi Zgrót
3. Tarsoly András Márk Csányi Zrínyi Zgrót
4. Kurucz Márk Richárd Csányi Zrínyi Zgrót
5. Nyéki Péter Csányi Zrínyi Zgrót
6. Hujber Gábor Türje Általános Iskola
7. Juhász Anett Csányi Zrínyi Zgrót
8. Horváth Bálint Csányi Zrínyi Zgrót
9. Kis Bence Csányi Zrínyi Zgrót
10. László Attila Csányi Zrínyi Zgrót
11. Willmann Attila Csányi Zrínyi Zgrót
12. Lovász Amadé Ákos Csányi Zrínyi Zgrót
13. Kovács Christopher Csányi Zrínyi Zgrót
14. Szalai Gréta Türje Általános Iskola
15. Szabó Viktória Csányi Zrínyi Zgrót
16. Tóth Eszter Csányi Zrínyi Zgrót
17. Lakatos Viktória Csányi Zrínyi Zgrót
18. Horváth Mihály Csányi Zrínyi Zgrót
19. Rózsa Rebeka Csányi Zrínyi Zgrót
20. Fölföldi Carmen Csányi Zrínyi Zgrót
21. Czibor Krisztián Általános Iskola Mihályfa
22. Molnár Attila Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola Keszthely
23. Zahorán Adrienn Csányi Zrínyi Zgrót
24. Pánczél Rebeka Csányi Zrínyi Zgrót
25. Takács Vivien Csányi Zrínyi Zgrót
26. Ipcsics Aladin Zsolt Csányi Zrínyi Zgrót
27. Mazur Anett Zalabéri Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
28. Farkas Ádám Csányi Zrínyi Zgrót
29. Balázs Alexandra Csányi Zrínyi Zgrót
30. Pém Attila Csányi Zrínyi Zgrót
31. Erdős Csilla Csányi Zrínyi Zgrót
32. Jaloveczky Liza Csányi Zrínyi Zgrót
33. Sági Szimonetta Csányi Zrínyi Zgrót
34. Fincza Georgina Csányi Zrínyi Zgrót
35. Halász Natália Csányi Zrínyi Zgrót
36. Horváth Barbara Csányi Zrínyi Zgrót
37. 94042308 Csányi Zrínyi Zgrót
38. Papp Szilvia Lilla Csányi Zrínyi Zgrót
39. Párkányi Dóra Csányi Zrínyi Zgrót
40. Kovács Norbert Suli Harmónia Ált.Isk. Zalaszentlászló
41. Farkas Edit Henrietta Kervárosi Általános Iskola Zalaegerszeg
42. Csizmadia Vanda Zsóka Csányi Zrínyi Zgrót
43. Fekete Anett Csányi Zrínyi Zgrót
44. Perger Olívia Türje Általános Iskola
45. Szabó Zsuzsanna Csányi-Szendrey Általános Iskola Művelődési Központ Keszthely
46. BOGI5959 Csányi Zrínyi Zgrót
47. Szabó Nelli Csányi Zrínyi Zgrót
48. Boldizsár Cintia Csányi Zrínyi Zgrót
49. Németh Ádám Suli Harmónia Általános Iskola Zalaszentlászló
50. Bebesi Marcell Türje Általános Iskola
51. Csizmadia Roland Csányi Zrínyi Zgrót
52. Czafit Vivien Ramassetter Vince Általános Iskola Sümeg
53. Nagy Péter Csányi Zrínyi Zgrót
54. Vajda László Csányi Zrínyi Zgrót
55. Németh Eszter Festetics Kristóf Általános Művelődési Központ Pókaszepetk
56. Kovács Balázs Csányi Zrínyi Zgrót
57. Judi Ádám Csányi Zrínyi Zgrót
58. Pál Krisztián Csányi Zrínyi Zgrót
59. Egyed Andrea Csányi Zrínyi Zgrót
60. Lovász Krisztián Csányi Zrínyi Zgrót
61. Danics Eszter Csányi Zrínyi Zgrót
62. Zádori Gabriella Csányi Zrínyi Zgrót
63. Kolompár Georgina Csányi Zrínyi Zgrót
64. Lénárd Vivien Csányi- Szendrey Általános Művelődési Központ Keszthely
65. Balogh Márk Csányi Zrínyi Zgrót
Vissza

 

21. szakiskolai névsor

rangsor

névsor

iskola

1. Csiszár Emőke Mikszáth Utcai Általános Iskola Marcali
2. Boldizsár Cintia Csányi Zrínyi Zgrót
3. Pál Dávid Általános Iskola Mihályfa
4. Pál Krisztián Csányi Zrínyi Zgrót
5. SZABÓZOL Deák Ferenc Suli Harmónia Általános Iskola Kehidakustány
6. Horváth Máté Zalabéri Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
7. Szilágyi Zoltán Ranolden János Római Katolikus Általános Iskola Keszthely
8. Lovász Krisztián Csányi Zrínyi Zgrót
9. Budai Ferenc Csányi Zrínyi Zgrót
10. Borsos Tibor Türje Általános Iskola
11. Károly Alex Csányi Zrínyi Zgrót
12. Pósza Bianka Katalin Tapolcai Általános Iskola Tapolca
13. Barbalics Marcell Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola Mihályfa
14. Nagy Krisztina Gábor Áron Általános Iskola és Óvoda Zalaapáti
15. Aczél Norbert Csányi Zrínyi Zgrót
16. Busznyák Gábor Festetics Kristóf Általános Iskola Pókaszepetk
17. Molnár Tamás Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola Mihályfa
18. Kiss Miklós Dobó István Általános Iskola Balatonszentgyörgy
19. Garabics András Türje Általános Iskola
20. Varga Ramóna Csány-Szendrey Általános Művelődési Központ Keszthely
21. Kománovics Balázs Tapolcai Általános Iskola Tapolca
22. Farkas Éva Zalabéri Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Zalabér
23. Kovács Krisztián Suli Harmónia Általános Iskola Zalaszentlászló
24. Mesteri Ádám Csányi Zrínyi Zgrót
25. Trackl Miklós Csányi Zrínyi Zgrót
26. Szombathelyi Anna Tapolcai Általános Iskola Tapolca
27. Kámán Roland Suli Harmónia Általános Iskola Zalaszentlászló
28. Németh Péter Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Pacsa
29. Lendvai Heléna Gyöngyi Lesence Völgyu Közös Fenntartású Általános Iskola Lesencetomaj
30. Takács László Suli Harmónia Általános Iskola Zalaszentlászló
31. Bogdán Zoltán Festetics Kristóf Általános Művelődési Központ Pókaszepetk
32. Solymosi Sándor Lesence Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola Lesencetomaj
33. Szabó György Csányi Zrínyi Zgrót
34. Hadnagy Martin Csányi Zrínyi Zgrót
35. Bogdán Norbert Dr Szántó Imre Általános Iskola és Óvoda Alsópáhok
36. Horváth Diána Türje Általános Iskola
37. Kalányos Benjamin Csányi Zrínyi Zgrót
Vissza

 

01. gimnáziumi névsor

rangsor

név

iskola

37. 94042308 Csányi Zrínyi Zgrót
29. Balázs Alexandra Csányi Zrínyi Zgrót
65. Balogh Márk Csányi Zrínyi Zgrót
50. Bebesi Marcell Türje Általános Iskola
2. Berecz Dániel Csányi Zrínyi Zgrót
46. BOGI5959 Csányi Zrínyi Zgrót
48. Boldizsár Cintia Csányi Zrínyi Zgrót
52. Czafit Vivien Ramassetter Vince Általános Iskola Sümeg
21. Czibor Krisztián Általános Iskola Mihályfa
51. Csizmadia Roland Csányi Zrínyi Zgrót
42. Csizmadia Vanda Zsóka Csányi Zrínyi Zgrót
61. Danics Eszter Csányi Zrínyi Zgrót
59. Egyed Andrea Csányi Zrínyi Zgrót
31. Erdős Csilla Csányi Zrínyi Zgrót
28. Farkas Ádám Csányi Zrínyi Zgrót
41. Farkas Edit Henrietta Kervárosi Általános Iskola Zalaegerszeg
43. Fekete Anett Csányi Zrínyi Zgrót
34. Fincza Georgina Csányi Zrínyi Zgrót
20. Fölföldi Carmen Csányi Zrínyi Zgrót
35. Halász Natália Csányi Zrínyi Zgrót
8. Horváth Bálint Csányi Zrínyi Zgrót
36. Horváth Barbara Csányi Zrínyi Zgrót
18. Horváth Mihály Csányi Zrínyi Zgrót
6. Hujber Gábor Türje Általános Iskola
26. Ipcsics Aladin Zsolt Csányi Zrínyi Zgrót
32. Jaloveczky Liza Csányi Zrínyi Zgrót
57. Judi Ádám Csányi Zrínyi Zgrót
7. Juhász Anett Csányi Zrínyi Zgrót
9. Kis Bence Csányi Zrínyi Zgrót
63. Kolompár Georgina Csányi Zrínyi Zgrót
56. Kovács Balázs Csányi Zrínyi Zgrót
13. Kovács Christopher Csányi Zrínyi Zgrót
40. Kovács Norbert Suli Harmónia Ált.Isk. Zalaszentlászló
4. Kurucz Márk Richárd Csányi Zrínyi Zgrót
17. Lakatos Viktória Csányi Zrínyi Zgrót
10. László Attila Csányi Zrínyi Zgrót
64. Lénárd Vivien Csányi- Szendrey Általános Művelődési Központ Keszthely
12. Lovász Amadé Ákos Csányi Zrínyi Zgrót
60. Lovász Krisztián Csányi Zrínyi Zgrót
27. Mazur Anett Zalabéri Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
22. Molnár Attila Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola Keszthely
53. Nagy Péter Csányi Zrínyi Zgrót
1. Nemes Réka Csányi Zrínyi Zgrót
49. Németh Ádám Suli Harmónia Általános Iskola Zalaszentlászló
55. Németh Eszter Festetics Kristóf Általános Művelődési Központ Pókaszepetk
5. Nyéki Péter Csányi Zrínyi Zgrót
58. Pál Krisztián Csányi Zrínyi Zgrót
24. Pánczél Rebeka Csányi Zrínyi Zgrót
38. Papp Szilvia Lilla Csányi Zrínyi Zgrót
39. Párkányi Dóra Csányi Zrínyi Zgrót
30. Pém Attila Csányi Zrínyi Zgrót
44. Perger Olívia Türje Általános Iskola
19. Rózsa Rebeka Csányi Zrínyi Zgrót
33. Sági Szimonetta Csányi Zrínyi Zgrót
47. Szabó Nelli Csányi Zrínyi Zgrót
15. Szabó Viktória Csányi Zrínyi Zgrót
45. Szabó Zsuzsanna Csányi-Szendrey Általános Iskola Művelődési Központ Keszthely
14. Szalai Gréta Türje Általános Iskola
25. Takács Vivien Csányi Zrínyi Zgrót
3. Tarsoly András Márk Csányi Zrínyi Zgrót
16. Tóth Eszter Csányi Zrínyi Zgrót
54. Vajda László Csányi Zrínyi Zgrót
11. Willmann Attila Csányi Zrínyi Zgrót
62. Zádori Gabriella Csányi Zrínyi Zgrót
23. Zahorán Adrienn Csányi Zrínyi Zgrót
Vissza

 

21. szakiskolai névsor

rangsor

név

iskola

15. Aczél Norbert Csányi Zrínyi Zgrót
13. Barbalics Marcell Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola Mihályfa
35. Bogdán Norbert Dr Szántó Imre Általános Iskola és Óvoda Alsópáhok
31. Bogdán Zoltán Festetics Kristóf Általános Művelődési Központ Pókaszepetk
2. Boldizsár Cintia Csányi Zrínyi Zgrót
10. Borsos Tibor Türje Általános Iskola
9. Budai Ferenc Csányi Zrínyi Zgrót
16. Busznyák Gábor Festetics Kristóf Általános Iskola Pókaszepetk
1. Csiszár Emőke Mikszáth Utcai Általános Iskola Marcali
22. Farkas Éva Zalabéri Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény Zalabér
19. Garabics András Türje Általános Iskola
34. Hadnagy Martin Csányi Zrínyi Zgrót
36. Horváth Diána Türje Általános Iskola
6. Horváth Máté Zalabéri Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
37. Kalányos Benjamin Csányi Zrínyi Zgrót
27. Kámán Roland Suli Harmónia Általános Iskola Zalaszentlászló
11. Károly Alex Csányi Zrínyi Zgrót
18. Kiss Miklós Dobó István Általános Iskola Balatonszentgyörgy
21. Kománovics Balázs Tapolcai Általános Iskola Tapolca
23. Kovács Krisztián Suli Harmónia Általános Iskola Zalaszentlászló
29. Lendvai Heléna Gyöngyi Lesence Völgyu Közös Fenntartású Általános Iskola Lesencetomaj
8. Lovász Krisztián Csányi Zrínyi Zgrót
24. Mesteri Ádám Csányi Zrínyi Zgrót
17. Molnár Tamás Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Iskola Mihályfa
14. Nagy Krisztina Gábor Áron Általános Iskola és Óvoda Zalaapáti
28. Németh Péter Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Pacsa
3. Pál Dávid Általános Iskola Mihályfa
4. Pál Krisztián Csányi Zrínyi Zgrót
12. Pósza Bianka Katalin Tapolcai Általános Iskola Tapolca
32. Solymosi Sándor Lesence Völgye Közös Fenntartású Általános Iskola Lesencetomaj
33. Szabó György Csányi Zrínyi Zgrót
5. SZABÓZOL Deák Ferenc Suli Harmónia Általános Iskola Kehidakustány
7. Szilágyi Zoltán Ranolden János Római Katolikus Általános Iskola Keszthely
26. Szombathelyi Anna Tapolcai Általános Iskola Tapolca
30. Takács László Suli Harmónia Általános Iskola Zalaszentlászló
25. Trackl Miklós Csányi Zrínyi Zgrót
20. Varga Ramóna Csány-Szendrey Általános Művelődési Központ Keszthely
Vissza