Iskolánkban gimnáziumi és szakiskolai keretek közt folyik az oktatás.

Amit kínálunk:

- Közel 12000 kötetes könyvtárunk biztosítja felkészülésedet érettségire, szakmunkás-vizsgára. Mindennapi tanulásodat a könyvtárban található, Internet hozzáféréssel rendelkező számítógépek is segítik.

- Részt vehetsz az iskola művészeti csoportjaiban, énekkarban, majorett csoportba. Majorett csoportunk előadásai az iskolai ünnepségek mellett a városi ünnepségek üde színfoltjai.

- Diákönkormányzatunk révén megismerheted a demokrácia alapjait, hiszen megbeszélhetitek a diákélet programjait, iskolaújság szerkesztésében vehetsz rész, szabadidős programokat szervezhetsz. A hagyományos diáknap lebonyolítását a DÖK szervezi meg.

- Iskolánk tanulói közül többen évek óta városunk sportegyesületeinek tagjai. Amennyiben sportolásra vágysz, illetve sportolsz, ezt városunkban továbbra is megteheted foci, karate, kézilabda, sakk, teke sportágakban. Városunk karate-egyesületének edzés-helyszínét iskolánk biztosítja.

- Mind ezek mellett a tanévben különböző szabadidős programokat tervezünk, tanulmányi versenyeket szervezünk leendő diákjaink részére.

Ha része akarsz lenni egy családias, otthonos iskolának, amely megfelelő, biztos alapokat ad a sikeres
érettségi- és szakmai vizsga megszerzéséhez, akkor szeretettel várunk iskolánk falai közt!