Iskolánkban a 9-10. évfolyamon faipari és kereskedelmi szakmai alapozása történik. A szakmai alapozó képzés során diákjainknak egy idegen nyelvet kell tanulnia választás szerint angol, vagy német. A képzésben HKT-t végzett pedagógusainktól sajátíthatjátok el a matematika, történelem, magyar nyelv és irodalom tananyagát.

A 10. évfolyam elvégzése után bekapcsolódhattok akár a székhelyiskolában meghirdetett szakmákba is.

Az élelmiszer– és vegyi áru eladó képzés Tagintézményünkben folyik, amely során többek között csomagolástechnikai ismereteket, áruismereteket, és a már 9-10. évfolyamon választott  idegen nyelvet tanulhatjátok.

A képzés korszerűen felszerelt kereskedő kabinetben, kiscsoportos formában történik. Megtanulhatjátok a vásárlókkal történő kommunikációt, az elsajátított szakmai idegen nyelv biztonságos társalgást biztosíthat térségünkbe látogató német anyanyelvű vendégekkel.